KONST / Litografier / Färglitografi 15143361
nr 1514 3361
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 83/150. Färglitografi, bildmått: 32x23 cm, yttermått inklusive ram: 64x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:41:29
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg